Zaměření společnosti

V současné době se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, zastupujeme několik významných tuzemských i zahraničních výrobců. Zpracujeme pro Vás analýzy, povedeme za Vás obchodní jednání, budeme zastupovat Vaši společnost. Všechny naše vazby jsou založeny na osobním kontaktu s řediteli partnerských firem. Dokážeme zvýraznit jedinečnost zaměření našich obchodních partnerů a nabídnout vhodnou obchodní příležitost.
Obchodní tým je tvořen mladými a ambiciózními lidmi s patřičným vzděláním v oboru elektrotechnika, strojírenství, stavební inženýrství, ale i ekonomika, pedagogika, zdravotnictví či zahradní architektura. To co děláme, děláme rádi. Uplatňujeme bohaté zkušenosti v praxi a rádi přijímáme nové výzvy.
V budoucnu se budeme stále více soustředit na mezinárodní obchod mezi Evropou, zeměmi CIS a balkánskými státy. K této práci máme předpoklady v podobě dobré znalosti obchodního prostředí nejen v těchto částech světa. Mezi naše partnery patří i jazykové školy – můžeme tak nabídnout komplexní přípravu ke vstupu Vaší společnosti na zahraniční trhy. Hnací silou pro tento směr obchodu je i angažovanost MPO a jeho plán pro zvýšení českého exportu mimo země EU.

SEO webu sledují SEO nástroje.cz